Bariyerli Akustik Sünger

Bariyerli Akustik Sünger

admin No Comment
Akustik Kumaş

Bariyerli Akustik Sünger: Poliüretan sünger altındaki PVC. veya kurşun bariyerler sayesinde ses yutumunu mükemmel kılar. Sesin türüne ve şiddetine göre PVC. ve kurşunun poliüretan köpük ile çeşitli varyasyonları uygulanabilir.

Ağır bariyer ürünü, titreşim kaynağından yayılan darbe ve vibrasyon kaynaklı sesleri engelleyerek mükemmel performans sağlar.Kullanım alanları çok geniştir. Zeminde, halı altında, motor kabinlerinde ve inşaat sektörü gibi bir çok kullanım alanına sahiptir. Havalandırma kanallarında, mekanik dairelerde, jeneratör, Tekne Yalıtımı , Yat Motoru Ses İzolasyonu, kompresör kabinlerinde, kısacası ses yalıtımı gereken her noktada, disko, restoran, sinema, konser, toplantı salonları gibi akustik çözüm gereken alanlarda kullanılmaktadır.

Sesin çok yüksek olduğu motor ve jeneratör daireleri, evlerde, müzik odalarında, sinema salonlarında ve bir çok alanda uygulanabilir. Ses izolasyonu akustik süngerlerin bariyerli olan türleriyle de sağlanılabilir. Ancak en yoğun sünger olan bondex sünger ile daha çok performans alınmaktadır. Bu yüzden uygulamalarımızda bondex bariyerli süngerpan’ı önermekteyiz.

Bariyerli Akustik Sünger Modelleri

Bariyerli Akustik Sünger Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin: 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72

Bir önceki yazımız olan Yanmaz Sünger Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

error: Content is protected !!