Ses İzolasyon Kumaşı

Ses İzolasyon Kumaşı

admin No Comment
Akustik Kumaş

Ses İzolasyon Kumaşı: İzolasyon kelimesi izole etmek terimden geldiği için izolasyon denmektedir. İzole bir maddeyi muhafaza altına almak,sarmak anlamına gelir. Günümüz Şehir hayatında en büyük sorunlardan biri olan gürültü kirliliğine karşı izolasyon yalıtım sistemleri ile yaşam alanlarımızı muhafaza altına almak zorundayız. Gürültü kirliliği diğer zararlı yaşam faktörlerinden biri olmakla beraber,önemsenecek zarar boyutlarına ulaşmış durumdadır.

Albayrak Akustik Firması olarak:Yaşam alanlarınızı,yaşanabilecek mekanlara çevirebilmek için bilgi,teknoloji ve inavasyon çalışmalarımızla çağın trendlerini yakından takip ederek ürün portföyümüzü ve uygulamalarımızı sürekli geliştiriyoruz.Yenilik ve Gelişmeler için bizi takip edin.

Biz Albayrak Akustik ® olarak,sistem ve teknolojilerin yanı sıra üstün nitelikli performans ürünleri geliştirmekte ve uygulamaktayız.Ürün ve Uygulamalarımız Çözüm Odaklı Olup,Garantili Sonuçlar Sunmaktayız.Akustik Ses Yalıtım sistemlerinde ‘Akılcı ve Kalıcı ‘ Çözümler üreten firmamız,akustik ses yalıtım uygulamalarının yanı sıra akustik ses yalıtımlı kapılar ve akustik lamine camlar tasarlayıp üretmekteyiz.F irmamamızın Hizmeti olan: Geniş Ürün ve Uygulama Seçenekleri ile doğru tespit ve dogru müdahale servis hizmeti sunmaktayız.

 

Ses Yalıtımı ve ses izolasyonları çok geniş ürün uygulamalarına hitap eden bir hizmet gurubudur. Buna paralel olarak ürün ve arge çalışmalarıda bu yönde çok çeşitlilik kazanmıştır. Zeminden tavana,duvardan kapı ve pencerelere her yüzeye farklı akustik degerlere sahip ses yalıtım ve izolasyon sistemleri uygulanmaktadır.

Ses İzolasyon Kumaşı ve Görselleri

Ses İzolasyon Kumaşı Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin: 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72

Bir önceki yazımız olan Duvar Ses Yalıtımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

error: Content is protected !!