Ses Yalıtım Kumaşı

Ses Yalıtım Kumaşı

admin No Comment
Akustik Kumaş

Ses Yalıtım Kumaşı: Ses yalıtımı,akustik dizayn Türkiye’nin her yerinden bize ulaşabilir. İhtiyacınız olan ses yalıtımı malzemelerini temin edebilirsiniz. Montaj kesit planı ile birlikte gelen malzemelerin montajını yapabilir, bir uzman gibi tesislerinizi rahatça kurabilirsiniz.

Detaylı bilgi için mesai saatleri içerisinde bize ulaşabilirsiniz. Tam ve eksiksiz hizmet,sorunsuz bir çalışma ortamı veya profesyonel bir müzik mutfağı için öncelikle ihtiyacınız olan kaliteli bir duyum olduğundan gerekli olan. Ses yalıtımı,akustik dizayn hakkında size hitap edebilecek ciddi bir kuruluş olarak hizmet veriyoruz. Firmamızın kuruluş yılları yaklaşık tarihle 15 yıl kadar uzun bir geçmişle muhtelif ses hizmet dallarında kalıcı tesisler kurarak,güvenilirliğin tescili olmuştur.

Gerek ses yalıtımı gerekse akustik düzenleme başlığı altında önerilen uygulamalarda, hacim içinde gürültü bakımından konforlu, bireyin psikolojik olarak rahat edebileceği ortamı sağlamak hedeflendi.
Endüstriyel tesislerin gürültü yönetmeliği kapsamında gürültü azaltılması projelerini, Stüdyo , Reji & Kayıt Odası Ses İzolasyonu / Zemin Duvar Tavan ve Pencerelerin Genel Olarak Projelendirme Ve İş teslimi.Otoyollardan gelen seslerin azaltılması amacıyla gürültü perdeleri projelerinin hazırlanmasını ve ortam değerlerinin ölçümünü kapsamaktadır.

 

Ses Yalıtım Kumaşı ve Görselleri

Ses Yalıtım Kumaşı Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin: 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72

Bir önceki yazımız olan Ses İzolasyon Kumaşı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

error: Content is protected !!